Skip to main content

10 Jubileuszowy Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego

Przemysław Basa został zwycięzcą 10 Jubileuszowego Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego, który odbył się w naszym mieście 21 października 2018 r.

Pokonanie crossowej trasy z licznymi podbiegami zajęło mu 3 godziny i 13 minut. Gratulujemy, był to już 4 jego maraton w ciągu miesiąca.

W tym roku pogoda oszczędziła biegaczy, pomimo ochłodzenia i mżawki trasa nie była tak błotnista jak w zeszłym roku.

Można powiedzieć, że była idealna do biegania – podsumowuje Ireneusz Stachowski – Prezes Formy.

W zawodach wzięło udział 80 zawodników, którzy rywalizowali na 4 dystansach.