Skip to main content

Forma na 10 Biegu Wiosny w Rybniku

Kameralna reprezentacja Formy wystartowała 21 maja 2017 r. w 10 Biegu Wiosny w Rybniku.
Bieg Wiosny to typowy festiwal biegowy dla dzieci i dorosłych na zróżnicowanych dystansach.
Dorośli mieli do pokonania 5 km wokół kompleksu sportowego Rybnika: basen Ruda, stadion lekkoatletyczny, stadion żużlowy.
Bieg okazał się wymagający gdyż na czas startu wyszło słońce które mocno ” przypiekało ” uczestników.
Zawodnicy wodzisławskiego klubu zaprezentowali się bardzo dobrze, trzech z nich stanęło na podium.
Magdalena Patas zajęła 1 miejsce w kategorii K16, Ireneusz Stachowski – Prezes Formy – zajął 2 miejsce w kategorii M40, Czesław Mojżysz – klubowy trener wywalczył 1 miejsce w kategorii M50.