Skip to main content

Forma na 4Krostoszowickim Biegu Nocnym

4 Krostoszowicki Bieg Nocny za nami. Zawody zostały zorganizowane przez KS Forma Wodzisław Śląski.

Współorganizatorami byli: Gmina Godów, Inter Krostoszowice.

Impreza była współfinansowana praz Gminę Godów w ramach wspierania kultury fizycznej w Gminie Godów.

Tutaj znajdziecie link do wyników.  >>WYNIKI<<

W piątkową noc na trasie zawodów pojawiło się 61 zawodników,  którzy rywalizowali w biegu na 5 i 10 km oraz w nordic walking na dystansie 5 km.

Po przedpołudniowych deszczach na trasie pojawiły się liczne kałuże, było ślisko. Jednak obyło się bez ofiar i wszyscy mniej lub bardziej zdrowi dotarli do mety.

W zawodach wzięło udział kilkunastu zawodników naszego klubu,  którzy licznie stanęli na podium.

Bieg na 10 km wygrał Sebastian Bartosik,  a wśród pań w rywalizacji kijkarek zwyciężyła Kasia Basista.