Skip to main content

Grand Prix Trzech Wzgórz-relacja

6 listopada 2016 r. miało miejsce podsumowanie Grand Prix Trzech Wzgórz. Cały cykl składał się z 6 biegów na dystansie 5 km. By zostać sklasyfikowanym w punktacji generalnej należało wystartować w minimum 4 rundach.

Do wyniku końcowego liczyła się średnia z 4 najlepszych startów. Większość zawodów rozegrana została w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza. Do cyklu zaliczono również marcowy Regatta Cross na Dzień Kobiet.

grand-prix-final

grand-prix

grand-prix-3
Zwycięzcą całego cyklu Grand Prix Trzech Wzgórz został Mateusz Wolnik, drugie miejsce zajął Krystian Noga, a trzecie Ireneusz Stachowski.

Wśród pań najlepsza była Michalina Janowska przed Katarzyną Maciejewską i Agnieszką Bierza.