Skip to main content

KS Forma Wodzisław Śląski na 7 Jastrzębskiej Dziesiątce

16 zawodników KS Forma uczestniczyło w 7 Jastrzębskiej Dziesiątce, która odbyła się w sobotę 16 września 2017 r.

Trasa wiodła główną arterią komunikacyjną miasta ul. Piłsudskiego i wbrew pozorom nie należała do najłatwiejszych.

Zawody ukończyło przeszło 900 zawodników. Wielu zawodników KS Forma ustanowiło nowe rekordy życiowe na dystansie 10 km.

Nie zawiodła Magdalena Patas,  która z nową życiówką ( 40.10 ) zajęła 2 miejsce w kategorii K20.

Forma bardzo dobrze wypadła w klasyfikacji drużyn. Na 80 zgłoszonych zespołów wodzisławianie zajęli 2 miejsce.

W biegu wystartowało 16 zawodników Formy, do klasyfikacji brano pod uwagę 4 najlepsze wyniki panów oraz wynik najlepszej pani.