Skip to main content

Urodziny Jacka Wojaczka z KS FORMA

27 września 2014r, w dniu 50 urodzin naszego kolegi z KS FORMA , Jacka Wojaczka odbył się zorganizowany przez niego maraton.

Na starcie stawiło się 18 biegaczy i 5 zawodników nordic walking. Każdy mógł wybrać dystans dla siebie. Ciężka trasa przez leśne ścieżki na Pszowskich dołach, wymagała nie lada wysiłku od zawodników .Pogoda była łaskawa i choć błota nie brakowało to nastroje wszystkim zawodnikom dopisywały.

Sam solenizant uczestniczył w swoim 49 maratonie ,zabrakło niewiele i byłaby zdublowana pięćdziesiątka . Trzeba dodać, że kolega Jacek biega

od 2011 roku i 49 maraton, który ukończył w minioną sobotę to nie lada wyczyn . Maraton ukończyło 9 zawodników.

Zwycięzcą wśród mężczyzn został Z. Marszałkowski 42195m, a wśród kobiet S. Krauze na dystansie 1320m . Wśród zawodników nordic walking dominował P. Mancewicz 21100m i O. Marszałkowska 14520m, ale najważniejsze tego dnia, było uczestnictwo w wiadomym celu .

Jacku jeszcze raz wszystkiego najlepszego i życzymy jeszcze większych sukcesów w sporcie. Dziękujemy całej Twojej rodzinie, która włożyła tyle pracy w organizację tej imprezy sportowej, szczególnie Pani sędzinie K.Wojaczek , która to wszystko tak zręcznie podsumowała :).